Načítavam...

Nové S-Works 7 a nová Evade

Radi jazdíte rýchlo. My tiež. Preto vytvárame novú hranicu, ktorá doteraz neexistovala - hranica pre nás, pre chlapíka tamto na tej fotke a predovšetkým, hranica pre vás. Robíme to tak od počiatku radu tretier S-Works a heliem Evade: vyrábame veci, ktoré najviac milujeme, čím ďalej tým rýchlejšie.S-Works 7

VÝBUŠNÁ SILA, DOKONALE POHODLIE

Po celé generácie boli tretry S-Works vždy o pohodlie a výkonu. A teraz sme všetky tieto vylepšenia, ktoré ste si obľúbili, posunuli ešte na vyššiu úroveň.


S-Works EVADE

NAJRÝCHLEJŠIA JE NAKONIEC AJ NAJVIAC ODVETRANÁ

Naša prvá prilba Evade bola celá o rýchlosti, ale potom sme sa na to spätne pozreli a museli
sme uznať, že sme to možno trochu prepísklI. Máme ale dobré správy: teraz je celá nová
Evade už nie je len rýchlejšIA, ale taky je teraz rovnako odvetraná, ako by ste išli bez prilby. Zvážte teda aero na každý deň.


NOVÉ S-WORKS 7

VÝBUŠNÁ SILA, DOKONALE POHODLIE

Čo vlastne robí perfektnú cyklistickú tretru? Je to výnimočný prenos sily? Neskutočné pohodlie? Nepopierateľný štýl? Jednoduchá odpoveď - áno na všetko uvedené. S novým modeloch S-Works 7 získate tretru bez kompromisov.

Užšie spojenie

Všetko je nové. Všetko je lepšie. Tuhšie, ľahší, užšie - S-Works 7 nevyžiadujú žiadné watty navyše, keď prenášate energiu do pedálov.

Pohodlie pre nájazd 10 000 km, Nielen 10 km

Nové materiály. Nová konštrukcia. A benefity Body Geometry, ktoré milujete. S-Works 7 zmení navždy vaše očakávania.

Ako by malo vyzerať to najlepšie

Zriedka kedy býva slovo "luxusné" spájané s cyklistickými tretrami - to sa teraz mení. Upravili sme všetky rady, použili exkluzívne materiály a pridali sme funkčné prvky v podobe exkluzívnych koliesok BOA ®.Body Geometry

ERGONOMICKY NAVRHNUTÉ, VEDECKY TESTOVANÉ

Prvky Body Geometry sú životne dôležitým spojením medzi vami a vaším bicyklom a nenájdete ich u nikoho iného.
Každá časť bola ergonomicky navrhnutá a vedecky testovaná, aby navýšila energiu, zväčšila efektivitu a redukovala
možnosť zranenia. Pohodlie nie je náhoda, je to veda.


Pozdĺžna klenba

Lepší prenos sily. Väčšia efektivita. Naše vložky do tretier s podporou pozdĺžnej nožnej klenby preventívne chráni vašu klenbu pred deformáciou počas šliapnutia, takže každý watt sa počíta a žiadny nepadne navnivoč.

Varus klin

Zarovnanie boku, kolená a chodidlá nohy je teraz súčasťou topánok. S 1,5 mm stupňovú podporou v prednej časti chodidla, vylepšujú S-Works 7 biomechanickú efektivitu. A výsledok? Viac energie a viac pohodlia.

Metatarzálny výstupok

Dajte zbohom pálenie plôšok chodidiel. Naše vložky do tretier urobia z pálenie a brnenie chodidiel minulosť. Darí sa im to vďaka vyzdvihovaniu a oddeleniu kostí na prstoch chodidiel a zmiernením tlaku na nervy a artérie.

Každý watt sa počíta

Maximálny prenos energie - to je tá hra, o ktorú tu ide a tiež dôvod, prečo sú tretry S-Works najviac používanou tretrou v profesionálnom pretekárskom poli.
Nová podrážka Powerline™

TUHŽŠIA A LAHŠIA

Museli sme použiť karbónové strojárstvo vyvinuté pre Formulu 1? Zrejme nie. Nebola rozsiahla štúdia o mapovanie tlakov vytvorená rovnakým tímom, ktorý prišiel s technológiou Rider-First Engineering už trochu moc? Jasne, že jo. Ale nehanbíme sa za to, že toto je tretra, do ktorej bolo vložené najviac inžinierskeho umu ako nikdy predtým. Aj keď to pre niekoho môže byť iba obyčajná podrážka, my tu vidíme veľké možnosti. A vy, priatelia, si zaslúžite tú najľahšiu a najtuhšiu podrážku, aká bola kedy vyrobená.


Nová päta PadLock™

KEĎ STE ZAMILOVANÝ, NEPUSTITE SA TOHO

Prvá Padlock ™ päta bola protišmyková, čo bolo však trochu na úkor pohodlia. Nebolo to uspokojivé, dostali sme veľa komentárov od jazdcov a rozhodli sme sa, že našou výzvou bude zvýšenie pohodlia, bez akejkoľvek straty efektivity prenosu energie. A do toho sme sa nakoniec úplne zamilovali. Naši vývojári si za to zaslúžia extra porciu sušienok.


Každý detail sa počíta

PRESNOSŤ NIE JE ZÁLEŽITOSŤ LEN DRÁHOVÝCH HODINIEK

Tvar, ktorý dotvára funkčnosť? Sme pre. Každý detail S-Works 7 bol podrobený skúmaniu tak veľkému, že funkcie ako napríklad lepené hrany a exkluzívne kolieska BOA ® vytvárajú estetiku, ktorÁ skutočne dláždi cestu výkonu.

Zákazkovo vyrobené zapínanie S3 BO

ČO JE TOTO?!?

Spolupracovali sme priamo s BOA ®, aby sme vyrobili zapínanie, aké ste doteraz ešte nevideli. Tieto CNC
obrábané hliníkové kolieska nepridávajú iba eleganciu, ale sú tiež vybavené vnútornými pružinkami
a milimetrovými mikroposuvníky. Odolné. Presné. Perfektné. A hlavne, ich nikde inde neuvidíte.

Dyneema® Mesh

Z INÉHO SVETA

Čo sa stane, keď vezmete materiál NASA z padáku určeného pre opätovný návrat do atmosféry a urobíte z neho tretry? Získate topánku tak úžasnú ako žiadnu inú na celej obežnej dráhe. Sieť smerových vlákien Dyneema® je extrémne tvárna a prispôsobivá, ale rozťahovaním sa nevyťahá. Tieto tretry sa prispôsobí kontúram vašich chodidiel, pohodlne ako papuče, bez akejkoľvek straty energie. Ano ano, a ešte je to jediná cyklistická tretra budúcnosti, ktorá obsahuje tento materiál z iného sveta.
S-WORKS EVADE

AERO KAŽDÝ DEŇ... ANO, PRÁVE SME TAKÚ VEC VYROBILI

Nespočetne hodín strávených vo veternom tuneli. Veľa opakovaní. Jediný cieľ: Vyrobiť najrýchlejšiu prilbu na svete. Rýchlejšiu a viac odvetranú. Keby sa to nepodarilo, neboli by sme tu.
Najrýchlejšia sa stala ešte rýchlejšia

Nová Evade bola naším snom, ktorý sa zrodil vo veternom tuneli. Prečo? Pretože sme si nemohli pomôcť, chceli sme byť zase o niečo rýchlejší.

Je to viac o prilbe, než o rýchlosti

Potenie sa v prilbe nikdy cool nebolo - príliš zlé aero helmy upadnú do zabudnutia. Odstránili sme všetky prvky, ktoré bránili
odvetranie a teraz prilba Evade vetrá rovnako, ako keby ste išli bez nej.

Je oveľa pohodlnejšia

Vypočuli sme vaše názory a teraz je Evade kratšia, jej dizajn je kompaktnejšia a k tomu všetky tie vychytávky, aby lepšie sedela, no však uvidíte sami, budete ju milovať. Nie je to pocit, že idete v najrýchlejší prilbe na svete, je to skrátka skvelý pocit.

Úplná skladačka, to Aero testovanie

ZMENA TVARU

Rýchla prilba je súčtom všetkých jej častí, takže potom dáva zmysel testovať každú Časť zvlášť, že? Mať vlastný veterný tunel, je v tomto smere výhoda. Vďaka tomu si môžeme urobiť aero testovanie presne také, aké potrebujeme. A zatiaľ čo sa to môže zdať trochu ako práca Pata a Mata, táto naša metóda skladačkové testovanie je najmodernejším aero testovaním vôbec. Rozrezanie prilby na niekoľko kusov nám umožňuje testovať každú časť zvlášť, z čoho môžeme ľahko určiť aké ventilačné otvory a tvary sú najrýchlejší. A keď to poskladáme do seba, dostanete z toho vašu novú najrýchlejší pilbu na svete.

Exkluzívne termo testovanie

ZNÍŽIŤ ZAHRIEVANIE

Termo testovanie prilieb je taká čierna mágia, takže než veriť nejakému čudnému čarodejníkovi,
ktorý stojí za veterným tunelom, radšej sme si vyvinuli náš vlastný spôsob. Spálili sme nejaké
výstelky do prilby na účely vedy? Iste. Naučili sme sa tak oveľa viac, ako sme kedy vedeli o odvetraní prilby? Trefa. Môžeme s radosťou povedať, že nová Evade je tak odvetraná, že je to ako keď idete bez prilby. Áno, čítate správne. Nie je už dôvod nevoziť aero každý deň.

Hovorí sa tomu "Win tunnel" oprávnene

AERO A TERMO PRACUJÚ V HARMÓNII

Prečo toto všetko aero testovanie dáva zmysel? Po prvé, ide o vytvorenie najrýchlejší cestné prilby, akú sme kedy testovali. Nie je len o cca 6 sekúnd rýchlejší, ako predchádzajúce Evade, ale skoro rovnako tak rýchla ako naše S-Works TT.
A rovnako tak dôležito, sme odpovedali na otázku: "Prečo šetriť wattmi, keď umieram horúčavou?" Nová Evade nie je len viac odvetraná ako tá predchádzajúca, ale je tak odvetraná, že je to ako by ste na sebe nemali žiadnu.