Načítavam...

Erik Baška, Michal Škvarka

RETÜL: OFICIÁLNY NÁSTROJ NAŠEJ PREDAJNE ELITE BIKE 

Body Geometry Fit a RETÜL kombinujú najlepšiu fit metódu a prinášajú tak bezkonkurenčné spojenie s vašim bicyklom.Vantage

Vantage je nástroj, ktorý obsahuje štyri infračervené kamery, ktoré detekujú signál z 16 LED diód. Diódy sú na cyklistovi pripevnené pomocou zariadenia, ktorému hovoríme "harness". K prenosu signálu dochádza bezdrôtovo. Z každého zašliapnutia pedálu a pohybu tela získavame veľké množstvo informácií, ktoré nazývame "Stroke Intelligence". V hrubých obrysoch môžete považovať tento systém za záznamové zariadenie, vo finále zistíte, že veľmi presne analyzuje každé zašliapnutie pedálu, jedno za druhým a umožňuje Body Geometry FIT technikovi pracovať veľmi presne bez toho aby sa predlžoval vlastný čas potrebný pre nastavenie. Vantage disponuje inteligenciou s ktorej pomocou meria uhly, v akých sa pohybuje dolná končatina počas celého priebehu chodu pedálu. To znamená, že nahráva a poskytuje priemerné hodnoty z línie, ktorú tvorí dolná končatina v rámci uhlov zaznamenaných v členku, kolena a bedra. Súčasne poskytuje informácie z 3D pohľadu a veľmi presne zaznamenáva pohyb kolená smerom dopredu, do strany i dozadu. Celkom Vantage analyzuje dáta z 20 bodov, aby rozpoznal, kde pohyb pedála začína a končí a súčasne analyzuje pohyb celého tela počas pohybu.

Zhromaždené dáta sú potom prenášané cez náš patentovaný RF signál. Dokonca sme zaistili, aby nedochádzalo k vzájomnému rušeniu prenosu dát, a preto sme vybavili každý komponent dvoma rôznymi procesormi (jeden pre signál, druhý pre analýzu dát). To umožňuje ako technikovi, tak cyklistovi vidieť presné dáta v reálnom čase, takže prípadná zmena pozície môže byť vykonaná veľmi rýchlo a presne. Vantage ako hardvér je výnimočný a jeho softvér je rovnako pôsobivý. S pomocou zariadenia Zin už 10 rokov zbierame dáta z tisícov fitov. S pomocou týchto dát tvoríme niečo ako "normy" pre odporúčané pozície korešpondujúce s dobrým prenosom sily a efektivitou. Spojenie dokonalého hardvéru a softvéru vytvára nekonečnú sadu dát, vďaka ktorej garantujeme, že navrhnutá pozícia bude perfektná a navyše dosiahnutá v neporovnateľne kratšom čase.
PäŤ KROKOV K PERFEKTNÉMU FITU

Body Geometry Fit umožňuje cyklistom maximalizovať výkon, výdrž a pohodlie. V priebehu vašej osobnej schôdzke na Body Geometry Fit zhodnotí vyškolený Fit špecialista vaše osobné potreby a systematicky prispôsobí cyklistickú pozíciu a vybavenie vášmu telu.Pavel Štedrý

Rozhovor

Špecialista na Body Geometry Fit zistí všetko o vašom štýle jazdy, cieľoch a ďalší dôležitých veciach, aby vám ako cyklistovi porozumel.

Erik BaškaFyzické vyšetrenie

Špecialista na fit prevedie proces o ktorý má 18 krokov, aby zistil vašu ohybnosť a parametre vášho tela. To je nevyhnutné pre nastavenie vášho bicykla a vybavenia.

Michael Kolár, Pavel Štedry


Analýza jazdy

Váš Fit špecialista vizuálne zhodnotí vašu pozíciu pri jazde na bicykli. To poskytne dodatočnú informaciu, aby sme optimalizovali vašu poziciu a výbavenie.

Juraj Sagan
Fit

Vďaka 15 krokom nastaví  špecialista váš bicykel presne podľa vašich proporcií a taktiež upraví komponenty, pokiaľ je potreba. Nakoniec je výber správneho sedla a jeho pozícia, tretry, vložky, pozícia kufrov a riadítok presne nastavená podla vášho tela.

Pavel Štedrý, Michael Kolár

Následne stretnutie

Na záver procesu navrhne váš Fit špecialista následné stretnutie, aby zrevidoval vaše prispôsobenie novej pozícii, odpovedal na vaše otázky a poskytol pomoc, aby ste zo svojej jazdy dostali maximum.

Pavel Štedrý, Erik Baška, Michal Škvarka  

Kde Vám RETÜL FIT urobíme?

Tento program je k dispozícii v našej predajni SPECIALIZED ELITE STORE ELITE BIKE v Dolnom Kubíne. Mame pripravené kompletne vybavené RETÜL FIT štúdio a náš vyškolený RETÜL FIT inštruktor vám s nastavením správneho cyklistického posedu rád pomôže. RETÜL FIT trvá niekoľko hodín, preto pre viac informácií o RETÜL FIT píšte na elitebike@skvarka.sk