Načítavam...

Nastavenie posedu

BUĎ SÚČASŤOU SVOJHO BICYKLA

Body Geometry je jediný kompletný systém produktov a nastavenia bicykla, ktorý je ergonomický vyvinutý a vedecky otestovaný, aby zlepšil výkon, výdrž a pohodlie.RETÜL VANTAGE

Nástroj Retül Vantage je pevne spätý s technológiou nastavovanie bicyklov. Jednoducho povedané, je srdcom všetkého, čo v tejto oblasti robíme. A aj keď vieme, že je všetko v prospech jazdca, považujeme za dôležité Vám vysvetliť, ako to všetko funguje. Poďme do detailov.

Nepredávame Vám len bicykle, ale staráme sa aj o Vaše pohodlie na bicykli a pôžitok z jazdy. Nastavenie je podčiarknuté medicinou, a tisíckami testou ideálneho posedu. Fiter Michal Škvarka prešiel odborným školenim a je zodpovedne pripravený Vám našim zakazníkom urobiť z jazdy radosť.

Vyvinutý po rokoch skúseností s Dr Andy Pruitt Ed.D., PA z Boulder Centrum pre telovýchovného lekárstva BG FIT (Body Geometry Fit Integration Technology) je komplexná vhodná filozofia vytvorená s cieľom pomôcť cyklistom jazdiť rýchlejšie, dlhšie a vo väčšom pohodlí, a zároveň znižuje riziko zranenia.